Архипастирське послання Блаженнішого Кир Йосифа на різдвяній радіопередачі в Лос Анджелєс, КА

Дня 23 грудня 1973 року відбулася святочна, різдвяна радіопередача на хвилях ЕФ ЕМ РАДІО КЮЮТІ І 202, Ґлєндайл, Каліф, спонзорована д-ром Олегом Сниликом. Мистецьке оформлення програми виконав о. Юрій Поченюк, керівник недільних англійсько-українських радіопередач «ПІСНЯ УКРАЇНИ» в Лос Анджелес. Отець Ю. Поченюк є душпастирем Української Православної Церкви Св. Володимира в Лос Анджелес (незалежної УАПЦ).

Одногодинна радіопередача була присвячена справам зорганізованого руху за помісність та Патріярхат Укр. Кат. Церкви та в честь їх Блаженства Кир Йосифа, Кардинала Сліпого з нагоди свят Різдва Христового.

Головними точками програми були:

Святочне Послання їх Блаженства Кир Йосифа з Риму до Українців у світі сущих з празником Різдва Христового (запис на магнетній тасьмі, одержаній Відділом попередньо від Гол. Управи з дорученням до використання).

Слово до членів Т-ва. за ПУУКЦ, Відділ Лос Анджелєс, про сучасний стан Товариства та його головні досягнення, виголосив д-р Олег Снилик.

Мистецькі вокальні, музичні і хорові точки, коляди. Деклямація.

Англомовна частина програми про стан Укр. Катол. Церкви в краю та у вільнім світі та її змаг за Патріярхат і Помісність (на підставі «The verdict of the church», Дарії Кузик).

Святочні побажання Управі, Членству та Укр. Спільноті в Лос Анджелєс.

Ця радіомовна імпреза причинилася до духового зміцнення Укр. Спільноти в Лос Анджелес та була черговим епізодом до закріплення моральних та матеріяльних зобов’язань членства Відділу у відношенні до Укр. Катол. Церкви та її Верховного Архипастиря.

Неімовірним на жаль залишається факт, що деякі людці, ба навіть особи зі священичих кол, старалися недопустити та знецінити цю, між іншими одну з кращих радіопередач «Пісні України» за 1973 р.

Свіжий номер

2-3 (490) 2022 Обкладинка для сайту