Авдієнція представників Патріярхального Руху у владики Любачівського

Представники Українського Патріярхального Світового Об’єднання і заразом представники Українського Патріярхального Товариства в ЗСА, в особах д-ра Богдана Лончини і д-ра Володимира Пушкара, відвідали в четвер, 10 квітня 1980 p., Владику Мирослава Любачівського, щоб привітати його на новому пості Коадьютора Блаженнішого Патріярха Йосифа і при цьому переговорити важливі справи, що недавно сталися в нашій Церкві.

Представники УПСО й УПТ висловили свою під­держку Кир Мирославові разом з проханням продовжувати лінію Патріярха Йосифа у справах помісности й визнання Ватиканом патріярхату УКЦ та тісно співпрацювати з ним. Обговорено теж справу скріплення єдности членів Синоду й потребу розв’язати деякі наболілі проблеми нашої Церкви.

Владика Любачівський висловив свою охоту й бажання працювати в напрямі помісности й єдности УКЦ. Авдієнція тривала одну годину і 20 хвилин. Представники попрощали Преосв. Владику Коадьютора з глибокою вірою, що великі ідеї Слуги Божого Андрея, здійснювані Патріярхом Йосифом, знайдуть належне зрозуміння у майбутнього наслідника Патріярха Йосифа.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Свіжий номер

2 (477) 2020 2-2020-internet-web