Богословіє мирянства

Українське Патріярхальне Світове Об’єднання влаштовує в суботу 30 жовтня 1982 p., в приміщенні Філії Українського Католицького Університету в Філядельфії, симпозіюм на загальну тему «Богословіє мирянства». Це нова наука, що розвинулася дуже сильно серед західніх католиків в останніх 30 роках. Вона досліджує ролю мирян у Церкві на основі Божого об’явлення. У нас ця проблема ще зовсім невідома та необговорена.

Щоб дати змогу всім тим, що цікавляться ролею мирян у Церкві, запізнатися ближче з цією проблемою, Президія УПСО влаштовує цілоденну конференцію, на якій будуть виголошені 4 півгодинні доповіді на такі теми: «Богословіє мирянства — його суть, значення, потреба» (о. д-р І. Музичка), «Миряни та три Христові уряди в Церкві» (о. д-р П. Біланюк), «Миряни в світлі II Ватиканського Собору» (д-р Б. Лончина), «Наші древні церковні братства та сучасний мирянський рух у Вселенській Церкві» (мґр Є. Іванків). Після кожної доповіді призначено відповідний час на запити й дискусію. Під час обіду передбачено слово американського католицького діяча на тему: «Досвід американських католиків в питанні участи мирян в житті й праці Церкви».

Початок симпозіюму о год. 9:00 ранку. Закінчення приблизно о год 5:30 після полудня.

Сердечно запрошуємо патріярхальних діячів із США та Канади взяти участь у цій конференції. Справа ролі мирянства в Церкві дуже важлива, тому треба ближче запізнатися з цією проблемою.

ПРЕЗИДІЯ УПСО

Свіжий номер

2 (477) 2020 2-2020-internet-web