Члени Т-ва за ПУ УКЦеркви відпровадили на вічний спочинок бл. п. Михайла Жука

В понеділок, 7-го червня, 1976 р. відбувся в Джерзі Ситі похорон бл. п. Михайла Жука, колишнього підстаршини Української Повстанської Армії і члена Т-ва за ПУ УКЦ. Відпровадили Покійного на вічний спочинок побратими з УПА, ТзПУ УКЦеркви і представники місцевих українських установ та організацій.

Після короткої відправи біля домовини в похоронному заведенні, перевезено домовину до місцевої української католицької церкви, де о. Зиновій Бачинський відправив заупокійне Богослуження. Похоронено бл. п. Михайла Жука на українському православному цвинтарі в Бавнд Бруку, Н. Дж. Над могилою прощали Покійного: пор. Богдан Мак від побратимів — вояків УПА, інж. Іван Кравчук від місцевого Відділу ООЧСУ, Григорій Бура від осередку СУМА, Франц Колодій від «Самопомочі», Кредитівки і Т-ва за Патріярхальний Устрій УКЦ та Василь Оріховський від Головного Екзекутивного Комітету УНСоюзу.

Під час тризни численні представники склали вислови співчуття дружині Покійного пані Христині Жук та її доні Марії із зятем і синові Михасеві. Григорій Бура виголосив пращання Покійного від імені місцевого УНДому.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Свіжий номер

2 (477) 2020 2-2020-internet-web