Чудесна побіда над раком

Нижче передруковуємо вістку, що появилась у німецькому журналі
«Бунте» («Bunte») Ч. 32, Оффенбурґ, за 2. 8. 1979 р.

Вона мала 35 років і була смертельно хвора. Рак заняв її тіло. Однак після одної авдієнції у Папи англійка Кей Келлі зразу видужала. Властиво це сумне: у XX столітті віра в справи, які ми розумом пояснити і обґрунтувати не можемо заникли за це маємо відповідь на багато питань з ділянки науки. Люди нашого сторіччя були на місяці, люди виростили людину в шкляній пробірці. і люди сьогодні спосібні за потиском гузика змести все людство, а коли хтось говорить про чудо, ми з недовір’ям підсміхаємося.

Візьмім історію 35-річної Кей Келлі, англійки з Ліверпулю, яку найкращі лікарі Англії вже зовсім опустили. Злосливі виразки рака розкинулись по тілі молодої жінки. Призначена на смерть Кей Келлі знала, що вона безнадійно хвора. Але віруюча католичка мала ще одне бажання — авдієнцію у Папи, а після того спокійно умерти.

Перед Великоднем виїхала ця жінка, мати трьох дітей, разом з 30-ти іншими до Риму. У Ватикані говорила з Святішим Отцем про свою хворобу, Ліверпуль та про своїх дітей. На прощання Папа поцілував її в чоло, а вона з вдячности Святішого Отця в обидва лиця. «При цьому чула я особливе тепло, що розійшлось по мойому тілі і ще сьогодні його чую, коли про це подумаю», — сказала пані Келлі по своїм повороті. «Тепер можу спокійно вмирати, так я думала. Але від тоді я чулася краще і краще…» В між часі всі новотвори зовсім зникли.

Для лікарів це медична загадка, а Кей Келлі каже, що тільки Папа вилікував її від хвороби рака. Що за цим стоїть ніхто не знає. Спеціялісти по хворобі рака в Англії сказали, що вони цього зовсім не розуміють. І саме тому повинно нас тішити цей примір на Кей Келлі, що навіть у XX сторіччі не всі речі можна пояснити розумом.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Свіжий номер

2 (477) 2020 2-2020-internet-web