Денвер вшанував 90-річчя народин і 65-річчя душпастирської праці Патріярха Києво-Галицького і всієї Руси, Блаженнішого Отця Йосифа

Патріярхальне товариство у Денвері вшанувало 21 лютого ц.р. урочистим Святом 90-річчя народин Патріярха Йосифа. В 10-ій год. відправлено торжественну Літургію в наміренні Блаженнішого Патріярха в українській-католицькій церкві Преображення Господнього. Богослужбу відправили о. парох крилошанин Павло Смаль і о. д-р Павло Баб’як. Наприкінці Богослужби о. парох, учень Блаженнішого з часів Богословської Академії у Львові, виголосив змістову проповідь, яка зворушила серця вірних, доказом чого були значні пожертви на дар любови. Після Богослужби відбулось прийняття у парафіяльній залі. Свято відкрив голова Товариства Евген Василина. Він привітав присутніх влучно вибраними цитатами із святого письма, пояснив намірення свята в пошану князя Української Католицької Церкви, Патріярха Йосифа. Основною точкою програми була доповідь о. Баб’яка. Промовець, також учень Блаженнішого, у змістовній формі представив тернисту дорогу дорогого і достойного Ювілята.

Наступною точкою програми була деклямація «Поклін Патріярхові і Кардиналові Йосифові», виголошена з великим почуттям автором Володимиром Крушельницьким. Програму свята закінчено виступом жіночого хору під диригентурою Ярослава Нижника, який виконав три пісні: «О, найсвятіша тайно любови», «Зелений гай, пахуче поле» та «Дивлюсь я на небо та й думку гадаю». Як завжди пані, хоч їх небагато, співали гарно і тим самим дуже причинились до звеличання свята в пошану достойної особи Ювілята, найбільшого сина українського народу. Свято закінчено могутнім «Боже, Великий, Єдиний».

Я. Я.