Деякі листи з України

Слава Ісусу Христу!

Високошанований Пане Докторе, Дорогий Брате у Христі, Володимире Пушкар!

Сердечно дякую за два примірники «Патріярхату», котрі отримав 28 серпня.

Прочитав єдиним духом і того ж дня передав у загал. Вони йдуть з рук до рук, з хати в хату. Вже встановилася черга.

Гадаю, що висловлю думку переважаючої більшості читачів — «Патріярхат» конче потрібний на Україні, особливо сьогодні, у вельми складній міжконфесійній і суспільно-політичній ситуації.

Не можу дати повної і об’ємної власної характеристики часопису, позаяк вперше бачу і читаю його, але перше враження (від двох часописів) вельми гарне. Його зміст має величезне просвітянське значення для нашого народу.

Коли б «Патріярхат» видавався для читачів України, на мою думку, слід запровадити нові рубрики. Та це тема окремої розмови.

А поки що маю до Вас два прохання:

  • Наполегливо пропагуйте єдність і любов всіх українців без винятку віроісповідань.
  • По можности, посилайте, передавайте, привозіть на Україну Ваш та інші часописи. Закликайте до цього своїх читачів. Нам потрібна релігійна і світська література для просвіти розчавленого народу і виховання національної свідомости. Це можуть бути старі, прочитані газети, журнали, книжки, котрі у багатьох без вжитку. Це буде Апостольською місією для свого знедоленого народу.

Сердечно дякую, вітаю Вас, Вашу родину, редакцію й адміністрацію «Патріярхату» та Ваших читачів нашим козацьким вітанням «Дай, Боже, всім Вам доброго здоров’я, і Бог Вам на поміч!».

Дякую і низько вкланяюся. Будьмо!

З глибокою повагою і любов’ю у Христі, щиро Ваш,

Володимир Забігай

* * *

Добрий день, Шановний Пане Пушкар!

До Вас пише Кость Коваленко — студент Київського Політехнічного Інституту, приладобудівного факультету, член Української Студентської Спілки.

Красно дякую за дев’яте число за 1990 рік журналу «Патріярхат», що прийшов на мою адресу 19.9.1990 р. у конверті із бельгійськими марками (значками). Щоправда, конверт був розрізаний ножицями і перев’язаний шпагатом. Я в той час був відсутній, і тому тільки завтра сходжу на пошту, щоб з’ясувати, в чому справа.

Журнал матимуть змогу читати наші усусуси та усі бажаючі…

Ще раз дякую і до побачення!

Кость Коваленко,

Україна, 252 186, Київ-186, Антонова 2/32

* * *

Шановна Редакціє!

Тільки що одержала 2 число «Патріярхату».

Дуже щиро дякую за ту незвичайно милу і так потрібну нам лектуру. Все в ній гарне, читаю від дошки до дошки і, очевидна річ, позичаю другим, які також прямо тужать за Вашим журналом.

Бажаю якнайширшого поширення «Патріярхату» та здійснення його ідей.

Сердечно вітаю.

З правдивою пошаною

Думка Ірина

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Свіжий номер

2 (477) 2020 2-2020-internet-web