Добрий приклад

Слава Ісусу Христу!

Українське Патріярхальне Товариство
Відділ в Кергонксон, Нью-Йорк, США

Ще три, чотири роки тому ситуація у Польщі була дуже складна, головно дошкуляли проблеми харчові й фінансові. А вже в особливих труднощах знайшлись студенти, що їх малі стипендії примушували часто до пошуків додаткової праці. І саме тоді поміч , яка прийшла від українців із Заходу, в великій мірі дозволила нам на спокійне продовжування науки. З цієї помочі користала велика кількість молоді, особливо ті, які найбільш віддані нашому народові.

Натомість, з огляду на обставини життя в Польщі і обмеження листування, нічого ближчого не знали ми про самих жертводавців. І тому сьогодні, коли мені вдалось прибути до Риму і розглянутись дещо в ситуації, хочу безпосередньо на Ваші руки передати подяку від імені всіх, які одержали від Вас допомогу. Вона тим більш вартісна, що свідчить про почуття єдности нашого народу, розкиненого по цілому світі, і є доказом пам’яті про молодь в Польщі — українців, які проживають на Заході.

Як форму подяки прийміть наше запевнення про молитви і працю для добра нашої Церкви, і про те, що Ваша постава стала для нас своєрідною наукою відвічальности за цілий наш нарід.

Рим, 19.07.85 р.

Богдан Трояновський, Студент КУЛь, Люблін

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Свіжий номер

2 (477) 2020 2-2020-internet-web