Допоможім збудувати церкву

Дякуючи нашому деканові о. Ярославу, я мав можливість ознайомитись із Вашим журналом «Патріярхат». Ваш журнал тут у нас, на Західній Україні, де релігійна ситуація надзвичайно складна, конче потрібний, а особливо для молодого поколіня, яке взагалі не знайоме з релігійною тематикою. Надіюсь, що з часом журнал «Патріярхат» буде у нас настільною книгою. Докторе Пушкар, я представляю комітет по будівництву церкви. Ви напевно знаєте, що у нас на заході України комуністично-тоталітарна система майже на протязі 50 років вела нещадну боротьбу з релігією.

В час воєнних подій 1944 року наша церква в Старих Бродах була повністю зруйнована. Зараз ми приступили до будівництва нової церкви і надіємось, що ця церква буде джерелом відродження у нас віри Христової, а також національної свідомости нашого народу.

А тому просимо Вас, шановний докторе, звернутись від нашого імени через Ваш журнал «Патріярхат» до діяспори — вихідців з Бродівщини, щоб в міру можливости надали нам фінансову допомогу в будівництві Божого храму.

Молодій Дмитро, голова комітету

Наша адреса:
293000, УРСР,
Львівська область,
м. Броди,
вул. Тернопільська, 40.