Дорогі брати і сестри!

Виповнюється 5 років часописові «Вірую» — єдиному в Україні християнському виданню для молоді. Часопис видається мирянською організацією «Українська Молодь Христові» (УМХ) з благословення Блаженнішого Патріярха УГКЦ Мирослава Івана Кардинала Любачівського. Виснажені довголітнім безбожництвом, українські юнаки і дівчата жадібні друкованого Божого слова, духовної літератури та преси.

За 5 років, що минають, часописові «Вірую» вдалося стати сівачем здорового духу українського екуменізму, так як цього нас вчили Митрополит Андрей Шептицький та Патріярх Йосиф Сліпий — мудрості, людяності й толерантності.

Газета користується популярністю у читачів усієї України, незалежно від конфесійної приналежности. Часопис відкритий для відвертих розмов, актуальних коментарів, цікавих пропозицій щодо духовного оздоровлення української нації.

Однак через складну економічну ситуацію в Україні чимало періодичних видань припинило існування. У тому числі — офіціоз Львівської Архиєпархії — газета «Мета».

Ми, журналісти, «Вірую» і засновники — організація «Українська молодь — Христові», не уявляємо регулярного виходу часопису без матеріяльної підтримки щедрих душею і серцем людей. Адже «Вірую», як і УМХ, існує виключно на пожертви наших приятелів, які прагнуть у такий спосіб надихнути духовне життя в Україні. Отже, звертаємося до Вас, дорогі брати і сестри, з проханням матеріяльної підтримки єдиного в Україні християнського видання для молоді — «Вірую». Часопис можна передплатити у будь-якому куточку світу. Вартість передплати на рік 50 $ США. Пожертви з позначкою «на часопис «Вірую» надсилайте на адресу журналу «Патріярхат».

Наперед щиро дякуємо за вирозуміння і щедрість Ваших сердець.

З любов’ю у Христі Головний редактор
Володимир Громик

Голова організації
«Українська молодь — Христові»
Теодор Ґудзяк