Дорогі Читачі!

Знову звертаємось до Вас з щирим проханням. Ви знаєте, що завдяки Вам, Вашому великому зрозумінню, увазі і фінансовій щирій піддержці журнал «Патріярхат» безперебійно з’являється 31 років. Це велике досягнення, якщо взяти до уваги, що він спирається на власних силах, себто на Ваших щедрих пожертвах і безкорисній праці адміністрації і редакції. Правда 31 років появи журнала в історичній перспективі, це короткий промежуток часу, але у перспективі людського життя, це багато, це більше, як одна генерація.

Журнал на протязі того часу інформував про релігійно-церковні проблеми, формував релігійну думку і був висловом, всіх нас, наших думок і поглядів на релігійно-церковні питання. Журнал «Патріярхат» це наше спільне досягнення.

На порозі нового 1999 року і циклу свят Різдва Христового просимо Вас щиро, щоби Ви у Вашому бюджеті знайшли хоч скромне місце на даток-пожертву на журнал «Патріярхат» і таким чином причинилися до продовження життя журнала, продовження його появи, щоб журнал дальше безперебійно ніс духовну поживу. Без Вашої допомоги не можна буде цього здійснити.

Журнал «Патріярхат» здобув собі право громадянства й в Україні. Ного читають українці католики і православні, його співдописувачі є не тільки католики, але також православні. До думок і опінії журнала прислухаються. Сила журнала «Патріярхат» у тому, що на його сторінках, чи це кому подобається, чи ні. пишеться правда. Знаємо, що скоріше, чи пізніше правда завжди переможе. При Вашому дальшому зрозумінні і щирій піддержці. безкорисній і відданій праці адміністрації і редакції журнала нам вдасться дальше продовжувати, цю, так дуже потрібну працю для добра Української Церкви на славу Божу і добро українського народу.

Залишаємось у надії на Ваше зрозуміння і допомогу.

Редакція