Дорогі Читачі й Дорогі Приятелі журналу «Патріярхат»

З надходячими радісними святами Різдва Христового, Нового Року та Йордану-Богоявлення бажаємо не тільки побажати Вам радісних, щасливих і веселих свят, але рівночасно бажаємо пригадатись Вашій цінній пам’яті та увазі, що журнал «Патріяхат» з’являється і продовжує життя відпорошення ідеї св.п. Патріярха Йосифа патріярхату завдяки Вам. На цьому місці бажаємо повторити й наголосити, що журнал «Патріярхат» є нашим спільним досягненням, себто його працівників, адміністрації та редакції, читачів і прихильників. Це є безкорисна віддана праця, передплата і пожертви на пресфонд. Це є наші всі прибутки, які забезпечували і забезпечують безперебійну появу журнала «Патріярхат». Пишемо про те, щоб це не було тільки тайною для членів редакції й адміністрації, але для нас усіх.

Останньо, у двох роках, з постанням української незалежної держави, за що треба щиро дякувати Всевишньому Господу Богу, майже вся допомога звернена до України, що є логічно й правильно. Україна, себто її народ, заслуговує нашої допомоги й посвяти. Тут не може бути жодних заперечень. Це відбилось на пожертвах для журнала «Патріярхат». Просимо тільки глянути на другу сторінку журнала «Патріярхат», де все ми містимо пожертви на пресфонд, то там Ви небагато побачите жертводавців на журнал. Слід до цього додати, що ми висилаємо понад п’ятсот чисел журнала кожного місяця безплатно в Україну. Журнал посилаємо летунською поштою. Кожне число журнала нам коштує чотири доляри.

Інформуємо Вас про те, щоб Ви знали, перед якими проблемами стоїмо. Крім передплати, продажі журнала під церквами нашими кольпортерами і пожертви на пресфонд ми не маємо інших прибутків. Просимо мати це на увазі і просимо Вас з нагоди радісних свят скласти щедру пожертву на піддержку журналу. Відновити передплату та приєднати нових. Наше прохання відноситься в першу чергу до наших читачів і прихильників у діяспорі. Просимо Вас у Вашому бюджеті зробити хоч маленьку помітку для журнала «Патріярхат», за що Вам будемо щиро вдячні. За Ваше зрозуміння і щедру пожертву згори складаємо Вам щиру подяку.

Редакція

Typesetting and Printing by:
META PUBLISHING CO.
P.O.Box 54101, Linden Hill Sta.
New York 11354, U.S.A.
Tel.: (718) 445-2836