Дорогі наші читачі, дорогі наші друзі!

Вже знову добігає кінця 1997 рік і знову стоїмо на порозі радісних Різдвяних Свят і Нового 1998 Року. Це значить стоїмо на порозі нових завдань, нових плянів, нових потреб моральних і матеріяльних. Всі ці питання Ви нам допомагали розв’язувати у минулому й віримо, шо й дальше будете нас піддержувати. До речі, ми діяли спільно, як одна велика Патріярша Родина. Ця наша родинна спаяність робила нашу працю видною і успішною. Тому ми знову звертаємось до Вас і просимо дальше піддержати наші спільні пляни, піддержати журнал «Патріярхат», щоб він безперебійно з’являвся і був виявом наших спільних зусиль для здійснення й утвердження великої ідеї св.п. Патріярха Йосифа.

Слід мати на увазі, що журнал «Патріярхат» вдержується на власних силах, це є Ваші передплати і щедрі пожертви. За журналом не стоїть жадна політична, ні релігійно-церковна сила. Власне, в цьому полягає його унікальність. Його завданням було, є і залишилось держати живою ідею св.п. Патріярха Йосифа «За єдність Церкви і народу» та безперебійно змагати за визнання гідности Патріярхату Помісної Української Католицької Церкви. Правдою є, що дотепер наша Церква ще такого визнання не одержала, але також правдою є, що до тепер її патріяршого статусу ніхто не заперечив… Журнал «Патріярхат» старається всіма можливими силами пригадувати, шо патріярхат Помісної У К Церкви нам належить, він існує і є незаперечною дійсністю.

Без Вашої. Дорогі наші Читачі й Дорогі наші Друзі, допомоги нам не вдасться ці завдання здійснювати. Тому просимо Вас піти на зустріч нашому проханню і у надхолячий радісний різдвяний час, як своєрідну коляду, призначити Вашу щиру пожертву на наш спільний журнал «Патріярхат». Ви це робили на протязі минулих 30-ти років і напевно не забудете й тепер. Віримо, що журнал «Патріярхат» заслуговує на Вашу піддержку. За Ваші щирі пожертви. Ваше зрозуміння та Вашу співзвучність з нами, згори висловлюємо Вам щиру подяку та водночас бажаємо Вам веселих свят Різдва Христового та щасливого Нового Року.

Адміністрація і Редакція