Дорогі співробітники і читачі журнала «Патріярхат»!

Почуваюсь до милого обов’язку під кінець року скласти Вам невимовно щиру подяку, що з Вашими спільними зусиллями — працею і допомогою — ми, без перебільшення можна сказати, успішно закінчуємо черговий рік праці.

Перший рік після смерти св.п. Патріярха Йосифа, що мас свою вимову. Ця подяка належить нашим відданим співробітникам, себто членам Редакційної Колегії, Дописувачам і з посвятою відданим кольпортерам, які також безінтересовно поширюють журнал «Патріярхат», себто животворящі ідеї св.п. Патріярха Йосифа. Наша подяка також належить читачам і щедрим жертводавцям, які зрозуміли вагомість нашого спільного пресового органу «Патріярхат». Не менша подяка належить Адміністрації, яка так справно, точно й віддано поборюючи багато різних труднощів, докладала усіх зусиль, щоб журнал був своєчасно у всіх закутках нашої діяспори.

Якщо на хвилину вдумаємось над цим усім і візьмемо до уваги, що журнал постав і успішно існує вже 18 років без жодних субсидій, на власних силах, себто на передплаті, щирих пожертвах і безкоштовній праці, то це справді наше спільне і, можна сказати, унікальне явище та досягнення у нашому житті.

При нагоді цих загальних й дуже поверхових підсумків звертаюсь до Вас у цей різдвяний час не забути скромних, але конечних для журнала «Патріярхат» потреб. Знаю, що Ви будете мати багато, багато різних видатків і пожертв, але серед них не поминіть пожертви на наш спільний журнал «Патріярхат». За Вашу пам’ять, зрозуміння і щиру пожертву наперед складаю велике спасибі.

Микола Галів

Свіжий номер

2 (477) 2020 2-2020-internet-web