Єпископ Горняк замикає церкви

У зв’язку зі споминанням Блаженнішого Йосифа патріярхом, чого вимагали вірні, єп. Горняк зарядив замкнення церков у Вольвергамлтоні, Лестері і припинення Богослужб в Дарбі. В Україні наша УКЦ у катакомбах з приводу терору російських безбожників, а в Англії, на основі зарядження ватиканського єпископа, апробованого мабуть Східньою Конґреґацією, закривається церкви! Патріярх станув в захист нашої УКЦ також на чужині. Провід ОУН (р) вислав обширного листа до папи римського в захист патріярха і патріярхату, як також вірних УКЦ і їх церков в Англії. Перебування митроп. Максима Германюка в Англії не спричинилося до злагіднення ситуації.

Як доказ вічної ганьби залишається т. зв. рішення соборчика священиків під кер. єп. Горняка з березня 1976, які загрожують екскомунікацією вірних, що вимагають визнання єп. Горняком патріярха-мученика за Христа, Україну і вірність Апостольському престолові.

(Гомін України, 25 квітня, 1975).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>