Гідний приклад до наслідування

З великою вдячністю, а разом і невимовною радістю відзначаємо, що наш заклик допомогти фінансово журналові зустрів серед наших Шановних Читачів зрозуміння і щедрий відгук. Це, без найменшого сумніву, велика матеріяльна допомога, але куди більше й моральна, бо вона є для нас безпосереднім виявом, що ми всі, — тобто редакція, адміністрація, автори журнала, які вкладають вагому безінтересовну працю, і поодинокі читачі, — всі дорожимо дальшою появою нашого пресового органу, місячника «Патріярхат».

Звичайно, це дає запоруку, що Редакція і читачі становлять нерозривну й міцну цілість, та що поява «Патріярхату» — це конечність нашого часу. Без цієї гармонійної співзвучности було б неможливо собі уявити успіх розпочатого і продовжуваного великого та святого діла нашим незламним сторожем історичних прав нашої УКЦеркви Патріярхом Києво-Галицьким і всієї Руси, їх Блаженством Отцем Йосифом. А одночасно поява журнала «Патріярхат» є для Патріярха Йосифа не тільки свідком, але незаперечним показником живучости його ідей і починів.

Ми повинні підкреслити і наголосити, що незрівняний вклад у сучасний розпочатий ренесанс нашої Церкви-Страдниці, Патріярхом Йосифом, вартий наших зусиль, праці, нашої моральної та матеріяльної допомоги і нашої щирої посвяти. Підтримкою цих святих ідей Патріярха Йосифа та журнала «Патріярхат» залишимо світлий і незатертий слід нашої праці для історії нашої Церкви.

Не забувайте, що журнал «Патріярхат» потребує Вашої допомоги.

РЕДАКЦІЯ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Свіжий номер

2 (477) 2020 2-2020-internet-web