Інавгурація академічного року «Нової Академії Італії»

(УПБ, Рим) — У вівторок вечері, 16 грудня 1975, в гарній «Залі Борроміні» (біля «Кієза Нуова») в Римі, була інавгурація академічного року 1975/76 «Нової Академії Італії» (Вільного Університету «Р. Павлуччі» та Інститут «П. Мартеджані»). Предсідником був Патріярх Йосиф — почесний президент Академії — а інавгураційний виклад на тему «Як захоронити і лікувати молодь перед язвою вживання наркотиків» виголосив професор римської університетської Поліклініки д-р Александер Алессандріні. В інавгурації взяли участь представники культурного, релігійного і політичного світу. Серед численних привітів відчитано такі: від віцепрезидента Сенату сен. Спатаро, міністра освіти Мальватті, міністра білянсу Юлія Андреотті, посадника Риму посла Даріда; від єпископів: Велетрі, Пескари і Терамо; від редакторів університету в Римі і в Перуджжі.

Після доповіді наступило торжественне вручення Патріярхові Йосифові артистичної грамоти «Нової Академії Італії», в якій дослівно написано так: «Й. Ем. Кард. Йосифа Сліпого, Почесного Президента — Науковця — Мученика модерних часів — рішено зачислити між своїх членів, як ЛЯВРЕАТА ІТАЛІЇ». Опісля одержали грамоту нові члени Академії.

При нагоді інавгурації була виставка образів мисткині-малярки Аделі Коттоне. Деякі зі своїх образів вона подарувала Академії, щоб допомогти Національному Медичному Центрові, що існує при «Новій Академії Італії» і якого веде колегія вісьмох визначних професорів медицини — з завданням захороняти і лікувати молодь з надуживання наркотиками.