Комунікат з Патріяршої канцелярії

Від багатьох літ Організація «Поміч для Церкви в потребі», що її оснував голяндський священик о. Веренфрід ван Страатен, дає велику моральну і матеріяльну поміч нашій церкві в Україні і на поселеннях. Останньо о. Веренфрід видав окремою брошурою доповідь Блаженнішого Патріярха Йосифа на конгресі тієї Організації і український переклад «Біблії для дітей». Цю брошуру, яка видана в різних мовах, наші вірні одержать в українській мові. У зв’язку з цим Блаженніший Патріярх Йосиф видав окреме послання до Українського Народу для вислову вдячности цій Організації і о. Веренфрідові за їхню постійну для нас поміч.

Прохаємо всіх наших вірних щедрими своїми датками і пожертвами дати теж свій вислів вдячности для цього великого апостоляту милосердя.

В брошурі є подані адреса збіркових центрів — секретаріятів Організації «Поміч для Церкви в Потребі» по різних країнах. Можна свої пожертви слати впрост туди або на адресу Блаженнішого Патріярха Йосифа:

His Beatitude Patriarch Josyf Slipyj Palazzina dell’Arciprete 00120 Citta del Vaticano

Закликаємо також до зорганізованих збірок на ту ціль — по осередках, парафіях і єпархіях, щоб ми всі якнайкщедріше помогли цій Організації, що стільки помагає потребуючим.

Рим, дня 15 квітня 1981.

о. д-р Іван Дацько ЗА ПАТРІЯРШУ КАНЦЕЛЯРІЮ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Свіжий номер

2 (477) 2020 2-2020-internet-web