Конкурс на проекти для вітражів

Українська фірма в Нью-Йорку звертається до мистців у вільному світі у справі виконання проектів вітражів, присвячених відзначенню Тисячоліття Хрещення України. Проекти мають бути намальовані в фарбах і в деталях, що підходять до виконання у кольоровому шклі. Ці проекти повинні бути в трьох окремих образах, кожний по 18 цалів широкий, на 24 цалі високий та зображувати такі теми: поганська Україна — один, Хрещення України — другий та вільний вияв релігії у звільненій Україні — третій. Кожний мистець може вибрати собі вільну тему, але вона мусить бути пов’язана із хрещенням України. Кожний образ мусить мати пояснення — біля півсторінки подвійного відступу машинопису з поясненням, що саме він зображує. Стиль образу може бути традиційно вітражевий, змодернізований чи з деталями українських взорів тощо.

Вибір найкращого проекту буде вирішений під час публічних виставок самими присутніми.

Наша фірма виконає вибраний проект — три вітражі у подвійному розмірі (36 X 48), обрамує та подарує для якогось українського центру, як музей, інститут і т.п. для публічного виставлення у 1988 році. Такі вітражі найкраще підходять до розміщення у вікнах проти сонця або на спеціяльному стояку із світлом ззаду. Кожний вітраж буде мати відповідне пояснення в двох мовах, ім’я мистця та виконавців.

Винагорода за найкращий проект — тисяча долярів.

Всі надіслані проекти по одержанні стають власністю нашої фірми, що може їх використати, як буде уважати за відповідне.

Реченець надіслання проектів – до 31 березня 1987 р.

Просимо читачів подавати свої поради, де найкраще було б виставити ці вітражі, беручи під увагу, щоб їх бачили не тільки українці, але й чужинці. Також просимо Вас, якщо є мистці цієї ділянки у Ваших місцевостях, — зверніть їм увагу на цей конкурс. Проекти просимо надсилати на адресу: Anton Laub Glass Co., Inc.. 1873 Second Ave., New York, N.Y. 10029

Свіжий номер

5 (492) 2022 OBKLADYNKA_sajt