«Київ-Карітас»

(вул. Раїси Окіпної 7а кім. 109)

Наша благодійна організація «Київ-Карітас», щиро дякує Вам за присланий для нас журнал «Патріярхат Ми, парафіяни української греко-католицької церкви, живемо в час Великоднього Посту. Йдемо з Христом без страху, приймаємо Його заклик до навернення, аби міцніше з єднатися з Ним, святим і милосердним, особливо в цей час Божої благодаті. В час святого Посту, бажано щоби цей період допоміг нам слухати заклик Господа, відкрити своє серце всім, хто в скруті.

Ми парафіяни греко-католицької церкви не маємо відповідного приміщення, тобто Церкви, бо на всі наші прохання діждалися на дозвіл для молитов пам’ятник Аскольду, до якого поспіхом йдемо на молитву, із-за обмеженого пляцу, великим нашим бажанням змушені цей пам’ятник реставрувати, щоби мати можливість розмістити прихожан, особливо в зимову пору.

Живемо в тяжкій матеріяльній скруті в нашій державі, тому не є легко розпочати цю працю, будемо надіятися на Божу ласку і Його допомогу.

На закінчення бажаємо, нехай життя Ваше перебуває у Божій славі і святиться доброта Ваша на прославу Всевишнього і на радість народу нашого.

Парох Греко-Католицької Церкви в м. Києві
о. Ігор Онишкевич

Благодійна організація
Церкви Київ-Карітас 15.04.1997 р.