Львівська Богословська Академія святкує початок нового навчального року

Як і всі навчальні заклади України, 1-го вересня цього року Львівська Богословська Академія розпочала свій новий навчальний рік. Студенти-першокурсники, яких цього року найбільше в історії Академії, поповнили число людей, яким в майбутньому формувати філософсько-богословську думку в Україні, стати духовними провідниками народу.

Урочистості з цієї нагоди відбулись в приміщенні актової залі Академії. Святу Літургію відправили отець-ректор Михайло Димид, віцеректор Львівської Архиєпархіальної Семінарії Святого Духа в Рудно о. Роман Мірчук, магістр Папського Біблійного Інституту о. Тарас Барщевський, віцеректор ЛБА о.-д Борис Ґудзяк. Після привітання та вступного слова ректор поблагословив кожного з першокур­сників на початок нелегкої праці в стінах Богословської Академії.

«Цього року ми матимемо перший випуск студентів Львівської Богословської Академії, завданням якої є виховання лідерів українського суспільства, — говорить отець-ректор ЛБА Михайло Димид. — Цей рік повинен стати черговим етапом становлення і розвитку Богословської Академії як інституції, від якої багато очікує як українська Церква, так і український народ».

З напутнім словом до студентів звернулися редактор журналу «Патріярхат» Микола Галів, о. Володимир Баран — ректор Львівської семінарії редемптористів та Михайло Петрович — директор бібліотеки Львівської Богословської Академії.

Сьогодні на п’ятьох курсах Академії навчається більше трьох сотень студентів. Серед цьогорічних першокурсників, окрім львів’ян, є представники Кривого Рогу, Луцьку, Винниці, Ярославля (Росія), Івано-Франківської области тощо.