Лист до редакції

Звертається до Вас доцент Ольга Борисова з м. Луганська. Хочу повідомити Вас, що я регулярно отримую Ваш часопис «Патріярхат», за що я Вам всім вельми вдячна. Я викладаю новітню історію України на історичному факультеті Луганського державного педагогічного інституту ім. Т. Г. Шевченка, а також спецкурс «Історія релігії і Церкви України». При відсутності будь-якої літератури, яка б висвітлювала духовне життя України (а саме така ситуація тут — на Сході), Ваш часопис — чи не єдине джерело інформації з церковного життя для нас. До речі, було б ідеально, якби Ваш часопис надходив не в одному, а хоча б у 3-х примірниках. Тоді б я один залишала собі (а так я його віддаю у бібліотеку інституту, щоб читали студенти), один ішов би у бібліотеку, а один — до нашого українсько-канадського центру «Відродження», що є вже 2 роки у нашому місті, при якому створилася греко-католицька громада і навіть вже є прекрасний священик.

Але це я, мабуть, вже «занадто»? І все ж таки, дуже прошу, якщо буде у Вас ще якась література, особливо навчально-методична, будь ласка, не забувайте, що у Луганську — до речі, тільки тут на всьому Сході України, є молода, талановита, національно свідома катедра історії України у педінституті і формується невеличкий, але серйозний центр духовного відродження і наукового релігієзнавства.

Ми є, ми йдемо!
Знайте про нас!

Дякую Господу нашому за те, що Ви є…
До побачення

Ольга Борисова,
(росіянка, православна, українська націоналістка)

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>