Лист до редакції

Чікаґо, 3 серпня 1974 р.

Вп. п. ред. В. Пасічняк

Вельмишановний Пане Редакторе!

Інформативним порядком висилаємо Вам текст (українською і англійською мовами) меморандуму Ради Українських Організацій ЗСА за Патріярхат Помісної Української Католицької Церкви до Секретаріяту Стану при Ватикані, у справі найновіших номінацій єпископів в нашій Церкві, формою яких знову порушено правопорядок ПУКЦеркви.

Ці матеріяли висилаємо не тільки організаціям-членам Ради, але всім центральним українським організаціям у ЗСА, всім організаціям патріяршого руху в діяспорі, провідним діячам патріяршого руху, Секретаріятові СКВУ та його складовим частинам-громадським централям в поодиноких країнах діяспори, та до української преси.

Висилаючи ці матеріяли, при цьому звертаємо особливу увагу всіх чинників українського організованого життя на конечну потребу організованих проти продовжування понижуючих практик ватиканських куріяльних чинників у відношенні до Голови нашої Церкви, Патріярха Блаженнішого Отця Йосифа, у відношенні до Синоду нашої Церкви, а тим самим і до Українського. Народу, порушуючи цим основні самоуправні права Помісної Української Католицької Церкви.

Президія Ради українських організацій ЗСА

за Патріярхат Помісної Української Католицької Церкви

Щиро вітаємо

(Микола Денисюк)

Свіжий номер

2-3 (490) 2022 Обкладинка для сайту