Лист Єпископа-Номіната Іннокентія до Патріярха

3-го лютого, 1981

Слава Ісусу Христу!

Блаженніший Владико!

З глибини душі дякую за щиросердечні побажання і за Патріярше Благословення на новий шлях мого життя як єпископа Української Католицької Церкви Святого Отця Миколая в Чікаґо.

Ваше Блаженство завжди ставилися до моєї особи з довір’ям, із щирістю і батьківською любов’ю, за що я безмежно вдячний.

Я вповні свідомий великої відповідальности перед Богом за повірені мені душі. Уповаючи на «поміч від Господа, що створив небо і землю» і заохочений молитвами численних ґратулянтів, зокрема Вашого ж Блаженства, старатимуся бути слугою моїм вірним, як це поручає наш Божественний Спаситель у Св. Євангелії. Рівночасно постановляю кожного дня присвятити принайменше одну годину на моління перед Євхаристійним Киотом у Чікаґо (очевидно поза Св. Літургією) за Матірну Церкву, що в країні серпа й молота переживає Велику П’ятницю, як також за Українську Католицьку Помісну Церкву в діяспорі.

Дуже радію, що Ваше Блаженство телефонічно погодилися покласти на мою голову свої Святительські руки. Для мене буде це велике щастя і незаслужений привілей прийняти хіротонію від Патріярха-Страдника за вірність Христові та Його правді. Тож цим письмом прохаю покірно уділити мені архиєрейські свячення в дні 1 березня, у Святій Софії, щоб на мою душу зійшла Благодать Святого Духа, що її Ваше Блаженство одержали від Слуги Божого Митрополита Андрія Шептицького.

Дякую ще раз за все, засилаю низенький поклін і залишаюся, щиро відданий в Христі слуга,

Іннокентій Лотоцький ЧСВВ Єпископ-Номінат

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Свіжий номер

2 (477) 2020 2-2020-internet-web