Лист Патріярха Йосифа до активного члена Патріярхального руху маестра Йосипа Гірняка

Слава Ісусу Христу!

Ватикан, дня 14 жовтня 1982

Дорогий Маестро!

Спасибі Вам велике за переслання Ваших «Споминів». Подяка моя є подвійна. Найперше за написання цих важних для історії нашого театру споминів, за що буде Вам вдячне кожне майбутнє покоління. А далі — за те, що зволили цей важний свій твір, яким завершуєте свою велику працю на полі нашого театрального мистецтва, переслати з такою щирою дедикацією для мене — так близького земляка тернопільської землі. Приємно було ще раз пригадати собі, що Ви не один раз переступили поріг хати моїх Батьків.

Ваш добрий Батько не помилився у своїх мріях бачити Вас з мітрою на голові. Хоч вона не церковна, але, вживаючи традиційного вислову Вашого мистецтва, якому служили все своє життя, Ви здобули чесною, шляхетною і жертвенною працею для українського театру вінок Мельпомени, чим є Ви для нас усіх дорогим і великим сином українського Народу, якому служили вірно чудовим талантом, що його Вам дав Бог. Хай милосердний Бог, якого таланту Ви не закопали, а віддали Йому подвійно, благословить Вас всяким добром на многі і благі літа, щоб могли далі працювати для правди і краси!

Благословення Господнє на Вас!

+ Йосиф , Патріярх і Кардинал

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>