Лист з Англії

Вп. В. Пасічняк
3.С.А Лондон, 12.11.1975.

Високоповажаний Пане Редакторе!

З вісток нічого втішного. Конфлікт прибирає на силі й сторона нашого єпископа починає не перебирати у засобах. Маємо повінь всяких летючок — фотокопій правдивих листів наших церк. достойників, які опрокидають саму ідею Помісности та Патріярхату. Маємо безліч анонімів з погрозами чи осмішуванням особи Патріярха.

Патріярхальний Комітет далі розбудовує клітини, далі веде збірку підписів та фондів. В «Українській Думці» комітет публікує статті — у відповідь на провокації єпископа.

Місцевий Патріярхальний Комітет далі розповсюджує тижневі інформативні листки. Останній залучую, бо він і для Вас може бути цікавим. Особисто стараюсь розповсюдити в терені «За Патріярхат». — Відгук позитивний вже є. Обмінююсь листами так з прихильниками як і з противниками, висилаючи їм відповідні матеріяли, в тому також нашим священикам і єпископові, до якого регулярно надсилаю виписки з листів. Зразок долучую. Це тому, щоби потім не казали, що непоінформовані.

Патріярхальний Комітет й ті, що з ним співдіють одверто, стараються оперувати лише правдимими фактами. Противники в більшості послуговуються анонімами, фальшивками, перекрученими фактами, або прямо брехнею.

Отці Василіяни з Брадфорду роздавали «Лист Патріярхального Комітету в Америці до Блаженнішого» — фальшивку-пасквіль. А останно о. Тисак і о. Гасяк розмножили й розсилали 9 стор. пасквіль з Аргентини, якого текст Ви маєте.

Журнал «3а Патріярхат» здобуває ринок у Великій Британії. Зараз в Лондоні розходиться 200 чисел.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>