Лист з Франції

… А тепер дещо про «Патріярхат» у Парижі. Я знайшла прекрасну кольпортерку в нашому Союзі Українок. Знаходимо щораз більше нових передплатників, себто тих, які купують присланий Вами журнал. Дякую, що вже від січня прислали 15 чисел і сподіюся, що поволі збільшимо знову. Розчислення за «Патріярхат» тепер проходить в порядку через другу совісну паню Дарію Мельникович, яка є секретаркою у нашому Союзі Українок. Також постараємося потрохи вирівнати довг за попередні числа, якими ми не занималися і на це, покищо, ми вислали вже 100 фр. до п. інж. Когута. При найближчій посилці пішлемо знова, як також гроші за збірки на пресовий фонд для «Патріярхату», яку з успіхом переводить наша пані Мішталь І.

Бажаючи Вам усім, що так жертвенно працюєте для неоціненого «Патріярхату» якнайбільше здоров’я, сили і витривалості та Божих ласк для дальшого поширення наших Божих і національних прав ще з більшим успіхом у Новому Році,

з глибокою вдячністю та пошаною до Вас

Віра Дратвінська

 * * *

Вп. Пані Дратвінська!

Щиро дякуємо за Вашу особливу дбайливість для журналу. Щиро дякуємо за Ваші цінні попередні посилки, які ми одержали й не використали, бо бракує людей, які б могли цими справами зайнятись і відповідно скоментувати. На цьому місці висловлюємо Вам щиру подяку за Вашу пам’ять, дбайливість і допомогу для журнала «Патріярхат». На цьому місці бажаємо підкреслити, що на таких людях, як пані Віра Дратвінська, держиться журнал «Патріярхат». Щире Вам спасибі.

Редакція