Лист з України

Подаємо скорочено

Криве Озеро — Україна

Щиро дякую за часопис, що своїм апостольським словом, проповіддю християнських та патріотичних ідеалів сприяв духовному прозрінню, вчить братньої любови та толерантності, ушляхетнює людські душі. Ми на Різдво приймали в себе групу із Тернополя — дорослі люди, приїздили з вертепом.

Нині чекаємо групу школярів із Івано-Франківщини, а на Великдень, як Бог благословить, повезу своїх учнів на Львівщину. Отак потроху ломаємо деякі стереотипи, що десятиліттями вкорінювалися в свідомості людей.

У нас в невдовзі почне працювати при церкві недільна школа. Вже маємо приміщення, «меблі» (старі шкільні карти), проводимо набір дітей.

Я особисто хочу скомплектувати невеличку бібліотечку, щоб діти могли взяти книжечку додому та почитати не лише самі, а й для батьків чи бабусь.

Всі підшивки «Патріярхату» також віддам, склавши попередньо такий собі «путівничок», що, в якому числі бажано прочитати.

Щиро бажаю Вам Божої ласки і добра, духовної радости, високого надхнення, доброго здоров’я та Божого благословення на кожному кроці і в кожному ділі.

З вдячністю і щирою повагою

Галина Могильницька

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>