Листа Патріярха Йосифа до Єпископа-Номіната Іннокентія

Христос Рождається!

Ватикан, дня 29 січня 1981

Дорогий Владико!

Прийміть мій привіт, ґратуляції і моє братнє благословення у зв’язку із Вашим вибором на Єпископа нашої Української Католицької Помісної Церкви. Із нинішнім днем, за волею Святішого Отця Івана Павла II і Священного Синоду Українських Владик, Ви стали членом Синоду Єпископів нашої Церкви-Страдниці у великім часі її терпінь і перемог в Христі Господі.

З великою радістю вітаю Вас як Глава Синоду Єпископів нашої Помісної Церкви, в апостольській Колегії цілої Вселенської Церкви, і молю Всещедрого нашого Господа, щоб благословив Вас апостольською кріпостю і мудрістю у веденні повіреного Вам стада у братній співпраці із Главою і Отцем нашої Церкви для її добра, для скріплення її єдности, якої так дуже бажає Святіший Отець, на славу Божу та спасення душ і на духовне благо Українського Народу. «Благодать з Вами!»(1 Тим. 6,21).

Великою радістю моєю і цілого нашого Народу буде, коли положу на Вас мої святительські руки.

Благословення Господнє на Тя!

Йосиф,
Патріярх і Кардинал

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Свіжий номер

2 (477) 2020 2-2020-internet-web