Листи з України

Христос Воскрес!

Шановні Добродії! З християнським вітанням пише до Вас брат у Христі з України. Дорогі во Христі! Я получив від Вас (листопадовий) номер Вашого журнала «Патріярхат» і за грудень місяць, який ось недавно получив. Я Вам дуже щиросердечно дякую, що висилаєте мені Ваш журнал. Цей журнал ходить-передається з рук до рук, так люди його читають. Вже питають, чи немає слідуючого числа журналу. Дорогі брати во Христі, я прошу, вибачте мені, що я не повідомив, що получив Ваш журнал, то ж дуже прошу Вас, не подумайте про мене зле.

Ви робите велику роботу для справи «За єдність Церкви і народу». Повірте мені, нам потрібно більше таких журналів, бо тут, на Україні, появляються журнали, газети різних конфесій і одні в тих виданях пишуть такі різні видумані історії, наклепи, звинувачення і тої вимріяної «єдности» не видно. А Ваше видання до тої єдности нас всіх закликає. Я від себе особисто і від читачів, які прочитали Ваш журнал, передаю велику подяку за ту потрібну усім нам працю, якою Ви займаєтесь, і дуже прошу, не залишайте нас без надії знову отримати Ваше видання, де можна прочитати правдиву інформацію і ті проповіді, які закликають до єдности і миру.

З повагою до Вас брат у Христі з України —

Полоз Григорій М.

Христос посеред нас.

* * *

Квітень 1991 р.

Слава Ісусу Христу!

Вельмишановний Докторе Пушкар!

Шановна Редакціє журналу «Патріярхат»!

Із великим інтересом я і моя родина прочитали черговий — березневий номер Вашого журналу.

Враховуючи великий інтерес до Вашого журналу, приходиться довго чекати, поки така можливість буде знову. Наберусь сміливости звернутись до Вас із великим проханням про безплатне одержання Вашого журналу і нашою сім’єю. І не тільки нам, але і значному колові знайомих. Ця складна релігійна ситуація у нас, на Західній Україні, вимагає багато пояснень і пояснень правдивих. Проте, на превеликий жаль, покищо у нас немає такої правдивої інформації, а Ваш журнал подає дійсно правдиву інформацію про справи Церкви, єдність українського народу. Будемо Вам дуже вдячні за цей неоціненний духовний подарок.

З великою повагою і християнським привітом до всіх Вас

Богдан Горонь

* * *

Бібліотека Української Літератури в Москві

Москва 24.4.91 р.

Редакція часопису «Патріярхат»

Шановні Друзі!

Просимо надсилати нам Ваш часопис, бо він користується популярністю серед українців Москви (маємо кілька номерів).

Ми могли б теж надсилати Вам якийсь український часопис.

З повагою

Є. Бердникова — зав. бібліотекою

Ю. Кононенко — голова бібліотечної ради

* * *

Христос Воскрес!

Шановний д-р Пушкар! Вчора вдалося мені кілька хвилин потримати в руках журнал «Патріярхат», який прийшов з Вашою зворотньою адресою. Не приховаю, що на мене це видання справило глибоке враження своїм змістом. А я й не підозрівав про його існування, бо доводилось читати лише «Світло» та «Християнський голос». Я писав до «Світла», щоб дістати поодинокі числа релігійних часописів, однак без результатів. Тому насмілюсь звернутися до Вас з аналогічним проханням щодо «Патріярхату». Я усвідомлюю собі вартість пересилання часопису в Україну. Однак, зважаючи на ситуацію в Галичині, він тут конечно потрібний. Я зобов’язуюсь при отриманні забезпечити йому широку читацьку авдиторію.

З повагою Василь Зіньків, Львів

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Свіжий номер

2 (477) 2020 2-2020-internet-web