Листи з України

Івано-Франківський Теологічно-катехитичний
ДУХОВНИЙ ІНСТИТУТ
Української Греко-католицької Церкви

Слава Ісусу Христу! Вельмишановна Редакціє !

Щиро дякуємо Вам за Вашу увагу до наших потреб — забезпечення нас Вашим журналом, який користується популярністю серед наших студентів, яким не чужа ідея єдности Церкви.

Наші симпатії і вдячність академіку з Києва проф. д-ру Дмитру Степовику за його цінні публікації о з історії і культури Української Церкви. Його чесна і об’єктивна позиція стосовно Української Греко-католицької Церкви може стати прикладом для кожного, хто щиро хоче єдности Церкви і народу і шукає шляхів до взаємопорозуміння.

Ректор Інституту
Єпископ Іриней

 26 серпня 1991 р.

* * *

Слава Ісусу Христу!

Дорогі во Христі, дорога редакціє, браття і сестри!

Дуже мені радісно і з глибоким хвилюваням було тримати у своїх руках такий потрібний і дорогоцінний для нас журнал «Патріярхат», який завдяки невтомним працівникам Вашої редакції є дуже вміло оформлений, має цікавий підбір матеріялів, з яких можна дізнатись всі новини про життя і проблеми нашої Церкви, її пастирів та інші відомості. Одним словом, там знаходиться все те, щоб мати хоч якесь поняття про стан нашої багатостраждальної Церкви, її білі плями. Це дуже цінні наразі номери журналу. Читається їх легко, зміст цікавий і дуже потрібний, читати їх — це одне задоволення. Добре, що вони поширюються у наших краях. Дай Боже, щоб ця Ваша праця сповнила бажання християн: виховання здорової, релігійно освідченої громади.

Видаючи такі номери, Ви з кожним днем збільшуєте число однодумців. Дуже радий був би стати Вашим товаришем і читачем, але не дуже маю в цім надію, адже відсутня валюта. Якщо можете, то допоможіть у придбанні номерів журналу.

А на кінець шлю Вам усі найкращі побажання: міцного здоров’я, безмежного щастя, радости, довголіття, нехай процвітає Ваше видання і несе радість в наші домівки.

Низький уклін Вам за щедрість душі людської, за слово Боже, за щедру любов і ласку до нас.

Хай Матір Божа Вас охороняє, а ясна зірка золота хай світить многії літа.

З великою повагою і шаною студент Львівської Духовної Семінарії

Руслан-Методій Любезний

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Свіжий номер

2 (477) 2020 2-2020-internet-web