Листи з України

Вельмишановна Редакціє!

Із вдячної ласки прихильника нашого Осередку д. Леоніда Угрюмова із Чорноморської станиці Старощербинівської маємо приємну й освітню нагоду познайомитися з Вашими публікаціями (числа 6 та 7/8). Мірою наших суперскромних можливостей слідкуємо за відродженням української духовности, державности і церковности в Україні й за її межами. Не маючи в нашому середовищі формальних зв’язків з українськими Церквами, всі ми, й ті, хто вчащає до місцевої РПЦ, й решта, що дає раду своїй духовності однобічно, заснувавши тут українську громаду в березні ц.р., тим самим об’єдналися в ту краплю, що є провісником життєдайного дощу.

Оця залучена інформація — дві восьмисторінкові брошурки та шість окремих світлокопій — призначена для осередків і товариств у Вашому середовищі чи окремих осіб, яких зацікавили б напрям нашої діяльности та знайшли б час і потребу для тих чи інших контактів на нашому рівні чи свого виднокругу.

Ваш щиро

Іван Каплоух,
відповідальний секретар УКО,
354054, Сочі, вул. Ворошилова 7, кв. 27,
тел. 97-18-98

 * * *

…Останнє число журналу за вересень особливо приваблює патосом єднання усіх українців, з якою широтою і глибиною ставляться найболючіші проблеми української духовности на наших заплутаних стежках до Бога. Не так просто вийти усім відразу на одну світлу дорогу віри. Тому стає таким вагомим небайдуже, виважене слово на захист взаємної любови.

Хай Вам Бог помагає!

Олександра Ковальова
310078, Україна, Харків.

 * * *

Дорогі наші Читачі і Добродії!

За Вашим зрозумінням і Вашими пожертвами ми мали можливість нести всесторонню і правдиву інформацію для широкої української громади по той і цей бік океану. Ось ми зближаємось до періоду різдвяних свят, під час яких обдаровують з колядою. Ми свідомі того, що в цей час будуть до Вас звертатись багато установ й організацій, які, об’єктивно кажучи, заслуговують на піддержку й допомогу, але при тому бажаємо Вас просити зробити місце у Вашому бюджеті і не забувати за журнал «Патріярхат», який безперебійно, принаймні нам так здасться, високо держить ідею патріярхату, яку у свій час відпорошив і поставив на порядок дня — нашого бути чи не бути св. п. Патріярх Йосиф. Якщо вважаєте, що ця ідея варта наших зусиль, нашої жертви і що журнал «Патріярхат» на рівні й гідно оживляє цю життєдайну нашої Церкви ідею, то не забудьте його у своїх пожертвах. Без Вашого зрозуміння, без Вашої допомоги журнал «Патріярхат» не зможе вдержатись. Також просимо взяти до уваги, що ми журнал «Патріярхат» висилаємо в Україну, до Польщі, Чехо-Словаччини, Литви, Румунії — безплатно. Наші читачі у згаданих країнах не є в спромозі його оплатити, а цей журнал для них конечний.

Сподіємось, що Ви і цим разом відгукнетесь на наш заклик і допоможете нам дальше справно служити нашій громаді по обидвох сторонах океану. Ваші передплати і Ваші пожертви — це одиноке джерело наших фінансів, які дають нам можливість продовжувати цю працю. За Ваше зрозуміння і пожертву згори щиро дякуємо.

Редакція

* * *

До Передплатників

У місяці жовтні ми вислали пригадку усім тим, що залягають за передплату на 1991 р. На нашу пригадку дехто із залягаючих за передплату не відгукнувся. Коли не одержимо відповіді до кінця грудня ц.р. і передплати за минулий рік, то ми будемо змушені припинити дальшу висилку журналу.

Водночас пригадуємо, що наближається вже кінець року, і тому було б добре відновити і переслати передплату на наступний 1992 рік. Передплату на наступний рік слід присилати не пізніше, як до кінця березня наступного року.

Якщо б хтось бажав запронумерувати журнал на Україну для своєї родини чи знайомих, то просимо прислати стосовну адресу і $50.00 на річну передплату, це включає пересилку летунською поштою.

Адміністрація

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Свіжий номер

2 (477) 2020 2-2020-internet-web