Листи з України

Повідомляю Вас про те, що журнал «Патріярхат» я отримую регулярно.

Він став для мене важливою частиною мого духового життя. Пізнаю минуле і теперішнє мого народу, правду про патріотів України, про різні релігії в Україні і їх взаємовідношення.

Я хоч і маю вищу освіту, хрещений, проте в справах релігій розбирався погано. Закінчив Вінницкий медичний інститут. Був у нас обов’язковий до вивчення предмет «Науковий атеїзм», як і «Історія КПСС». Неважко уявити, які «знання» давали студентам ці «науки». Хоч мало хто вірив у ті брехні, але дорога до правди була закрита. Тепер же з Вашою допомогою вибираюся з духової темряви.

Щиро за все дякую Вам, а також шановним жертводавцям, котрі уможливлюють висилку Вашого журналу. щиро Ваш

Леонід Угрюмов

* * *

Україна, 18.08.1994 Хоч мені з великим трудом дається дістати через приятелів Ваш журнал, то я з великим задоволенням перечитую його, так як Ви, Пане Галів, дуже влучно і без ніяких вад описуєте духовне життя нашої Церкви та її духовенства, а також ставлення Римського Престолу. Хочу сказати Вам, що маєте в Україні багато прихильників, які разом з Вами боліють за майбутнє нашої Церкви. Я би дуже хотів отримувати Ваш журнал і прошу мені допомогти, як це можна зробити.

Нехай за ці всі добрі діла та працю для добра Церкви і його народу Господь винагородить Вас своїми щедрими ласками і в такому Христовому дусі і праця Ваша буде благословенна.

Залишаюся молитовно вдячний Вам

Олег Стефанишин