Місяць березень – місяць оборони Йосипа Терелі

Йосипові Терелі було три роки, коли на т.зв. львівському «соборі» 1946 р. розпинали нашу Українську Католицьку Церкву. Хто міг в той час подумати й передбачити, що трирічний син батьків-комуністів стане апостолом Української Церкви і буде її, розп’яту, воскрешати у царстві сатани в Радянському Союзі. Син Срібної Землі – Карпатської України — Йосип Тереля став дійсним неустрашимим борцем-апостолом нашої розп’ятої Української Католицької Церкви, яку протиконституційно поставлено поза законом у Радянському Союзі.

Читаючи автобіографічні рядки Йосипа Терелі, що складаються з незаперечних згущених фактів бестіяльного терору більшовицьких душогубців, які все і всюди наголошують про «мир», «гуманність», «свободу слова», «віровизнання» і т.д. Для них це пусті, без жодного значення, слова, які у практичному житті здійснюють протилежне до сказаного. Зрештою, вони майстри брехні, насильства й терору. Тереля і багато інших є тільки підтвердженням цього. У майстерності їх терору немає інших, що могли б їх перевищити. Гітлер зі своїми жорстокими посіпаками не вмився до КДБівських душогубців.

Пригляньмось до того, що пережив і дальше сьогодні переживає Йосип Тереля. Хоч знаємо, що він не вчинив жодного кримінального злочину, нікого не обманув, не зробив нікому жодної кривди, а його вже понад 20 років тероризують, ув’язнюють, засилають до психушок і переводять різні фізичні й ментальні провокації тільки за те, що є віруючий, здійснюючи Божі Заповіді й належачи до Української Католицької Церкви, яка є зліквідована і є формально поза законом, хоч всюди підкреслюється що в Радянському Союзі є свобода віровизнання. Перечитуючи слова Йосипа Терелі, рядки його безпосередніх переживань, прямо важко звичайній людині повірити що все це він міг витерпіти і міцно та високо держати знам’я Христа. Вдумаймось в його безвиглядно важку ситуацію. У Терелі троє маленьких дітей, які виростають без його батьківської любови, опіки й виховання. Це справді неохопний великий душевний біль.

Не забуваймо й ми у діяспорі вільного світу про Йосипа Терелю, а зокрема станьмо в його обороні, піднесімо наш голос про нього і звернімось до людей доброї волі, щоб і вони долучились до нашого голосу в обороні Йосипа Терелі.

Поруч з цим піднесімо наші щирі спільні молитви до Всевишнього Господа Бога і нашої Покровительки Пречистої Діви Марії, щоб Вони заступились за Йосипа Терелю, його дружину і маленьких діточок та нагородили їх своїми щедрими ласками, добрим здоров’ям та силою витривалости, щоб могли витримати всі сили пекла — червоної імперіялістичної Москви. У цьому місяці березні з’єднаймось усі в наших спільних молитвах з Йосипом Терелею та його страждаючою сім’єю.

О, Мати Божа і Спасителю наш Ісусе Христе, вислухайте наших безмежно щирих молитов і допоможіть Йосипові Терелі, як колись св. апостолові Петрові, визволитись з кайданів неволі, молимо й благаємо.

Редакція

Свіжий номер

5 (492) 2022 OBKLADYNKA_sajt