Молодь в Україні шукає правди – шукає Бога

Нижче передруковуємо статтю під назвою «Не шукай «золотої середини», що була опублікована в українському радянському журналі «Ранок», Київ, ч. 6, червень 1984 р. Стаття написана з приводу того, що серед молоді є прояви релігійности, не зважаючи На те, що активно діє і державою підтримується войовничий атеїзм. Ідеологам від атеїзму і комунізму тяжко зрозуміти, що вони безсилі побороти Христа, Христову віру.

Зворот молоді до релігії, до Бога, большевицькі ідеологи називають пошуками за «золотою серединою». Які ж вони бідолашні й неспроможні збагнути, що українська молодь думає, бо вона вміє бачити, що принесла більшовицька революція, яка постала на руїнах царського деспотизму і обіцяла «щасливе» й «вільне» життя, а сталось протилежне. Вона свідома того, що написано у конституції, де за кожною людиною забезпечується свобода совісти, думки, віровизнання, а в дійсності — це все брехня, бо від кожної людини вимагається зречення вільного думання і примушується молодь поголівно вірити у «казьонний» атеїзм.

Молодь знає, що цей же Ленін, якого висунули, як ікону, не є іконою, а продовжувачем царського імперіялізму і деспотизму, а його наслідники є такими самими деспотами, але ще гіршого ґатунку, ніж були московські царі. Молодь свідома того, що більшовицький «естаблішмент», його наставники від атеїзму й комунізму їх на кожному кроці обдурюють і говорять неправду. Отже, чому їй вірити у брехню?!

За майже 67 років московського комуно-атеїстичного панування не вдалося знищити релігії, не вдалося ізолювати Христа і Христової науки від людей, а зокрема від молоді. Шкода, що представники з Національної ради церков у США, які щойно недавно відвідували Радянський Союз, не можуть читати поточної радянської преси, тоді вони побачили б, чи є свобода релігії у Радянському Союзі. Нижче повністю передруковуємо статтю з київського журналу «Ранок», з якої виразно випливає незаперечний факт, як українська молодь шукає правди — шукає Бога, а не «золотої середини», як твердять більшовицькі ідеологи. Колись і вони збагнуть, що ніхто ще не переміг Бога-Христа і не переможе.