Михайло і Анна Куриляки відзначили золотий ювілей свого подружжя

Дня 17 листопада 1984 р. Михайло й Анна Куриляки у присутності рідні, приятелів і знайомих відсвяткували 50-річчя свого подружнього життя. Урочистості відбулися в приміщенні ресторану «Касіно», в мальовничих горах Кетскілс, близько Союзівки, де вже від 1978 року панство Куриляки провадять свій відомий в українській громаді «Стар Лайт» мотель.

Святкування започатковано урочистими відправами в місцевій українській католицькій церкві, де шановні ювіляти відновили свої обіти. Після прийняття в ресторані гості переїхали до дому Куриляків, де до пізньої ночі продовжували розмови та обмін думками на церковні теми. До деякої міри цей святочний день, хоч і унікальний у житті панства Куриляків, віддзеркалював їхнє жертвенне та творче життя в патріярхальній громаді. З нагоди цього ювілею Куриляки зложили на Патріярший Фонд Св. Софії суму $1,000.00, а до них приєдналися теж і гості, жертвуючи на цю велику ціль.

Жертвенність і діяльність панства Куриляків має свою тривалу традицію. З приїздом Блаженнішого Патріярха Йосифа до вільного світу Куриляки включилися в змагання за Патріярхат, беручи активну участь у праці Патріярхального Товариства. Після заснування «Св. Софії», Релігійного Товариства Українців-Католиків бл. п. Блаженнішим Патріярхом Йосифом у 1974 році Куриляки із запалом та їм притаманною енергією приєдналися до праці при Філії УКУ у Філядельфії, зокрема до збірки на Патріярший Фонд та розбудови Патріярших надбань взагалі.

В ділянку нашого церковного життя панство Куриляки дали свій помітний вклад. Дай Боже їм ще многих, довгих щасливих літ працювати й жертвувати на добро нашої Церкви і нашого народу.

Л. Р.

П.С. Долучуємось до висловлених поздоровлень і вітаємо панство Анну і Михайла Куриляків з їх п’ятидесятиріччям подружнього життя. Бажаємо підкреслити, що на таких патріотах, як Михайло Куриляк з дружиною Анною спочиває українська громадська і релігійно-церковна праця. Михайло Куриляк, хоч має свій власний бізнес, але незалежно від того, що це йому забирає багато часу, він знаходить час, енергію і зрозуміння для спільно- громадської і церковної праці. М. Куриляк є відданим кольпортером журнала «Патріярхат», а після виїзду панства Соні і д-ра Миколи Барусевичів. які переїхали на Фльориду, М. Куриляк очолив Відділ Українського Патріярхального Товариства у Кергонксоні. З нагоди золотого ювілею панства Куриляків бажаємо їм багато Божих ласк, кріпкого здоров’я, успіхів у праці та в щасті й радості ще прожити довгі, довгі роки.

Редакція