Напередодні 90-річя Патріярха Йосифа

Готуймося привітати з дев’ятдесятріччям Патріярха Йосифа. Вже увійшло в традицію наших щорічних свят відзначати день народин Патріярха Йосифа. Місяць лютий, о що є місяцем народин Блаженнішого Отця Йосифа, став місяцем помісности Української Католицької Церкви. В цей час майже у всій українській діяспорі вірні Помісної УКЦеркви відзначають день народин Патріярха Йосифа. Під час цих святкувань підкреслюють про становлення, народження, своєрідний ренесанс нашої Церкви поза межами батьківщини, яку в Україні зліквідували більшовики разом з московським патріярхом Алексеєм.

Наступними народинами Блаженнішого Отця Йосифа відзначатимемо особливу дату — 90-річчя. 17 лютого 1982 року минає точно 90 років багатотрудивого життя Блаженнішого Отця Йосифа, яке нанизане різними життьовими подіями, що є рівночасно подіями й історією нашої сучасної Церкви. Патріярх Йосиф обходитиме не тільки високий вік, але також значний дорібок — надбання для нашої Церкви. Це буде особлива нагода виявити нашу особисту любов та пошану до незламного Ісповідника Віри Блаженнішого Отця Йосифа, як вірні послідовники його творчо діючих ідей для добра нашої Церкви й народу.

Хоч українська діяспора на місцях відзначить окремо 90-річчя Патріярха Йосифа, але, незалежно від цього запляновано святочно відзначити 90-річчя у самий день народин, тобто 17 лютого 1982 р. в Римі. Кому тільки дозволять час і обставини, повинні взяти участь в історичних святкуваннях у Римі. З нагоди народин Патріярха Йосифа Українське Патріярхальне Світове Об’єднання (УПСО) в тому часі влаштовує Конгрес Мирян і делегатський з’їзд УПСО. Кульмінаційною точкою святкувань буде спільний обід з Ювілятом Патріярхом Йосифом. Це буде радісна хвилина, коли до спільного обіду засяде патріярхальна родина з своїм Батьком — Патріярхом.

В цій справі Українське Патріярхальне Товариство в США організує спеціяльну прощу до Риму під гаслом — «У поклоні Патріярхові» при Туристичній Компанії «СКОП» під керівництвом Марійки Гельбік. Також Туристична Компанія «Ковбаснюк», в Нью-Йорку організує окрему туру. Хто тільки бажає, то просимо звертатись до згаданих туристичних компаній. Приїдьмо й привітаймо Патріярха Йосифа з його 90-річчям у Римі.