Свіжий номер

6(500)2023

Час ставати сильнішими

Стати автором

Напрямні Релігійного Товариства «Свята Софія» в Канаді

В суботу 24 березня 1984 р. в приміщенні парафії св. Димитрія в Торонто відбулися загальні збори Релігійного Товариства «Свята Софія» в Канаді, в яких взяли участь Владика,Кир Ізидор Борецький та інші члени Товариства і представник Римської «Святої Софії», секретар Блаженнішого Патріярха Йосифа, о. д-р Іван Дацько.

У своєму слові представник з Риму подякував усім присутнім за молитви всього українського народу за здоров’я їх Блаженства, внаслідок чого наш Патріярх встав із ложа болізни і постепенно повертає до здоров’я.

Як відомо, Блаженніший Патріярх Йосиф оснував у 1979 р.Б. Канадську «Святу Софію» і в 1981 р. Б. допоміг закупити землю і будинок у Ст. Катерино, який служить за ділове бюро і дім «Святої Софії» в Канаді.

Згідно з волею і дорученням нашого Патріярха безпосередніми цілями Товариства є:

а) розбудувати постійний патріярший фонд, з відсотків якого можна буде удержати в майбутньому Патріярші надбання в Римі;

б) розвинути релігійно-виховну і видавничу діяльність Українського Католицького Університету;

в) розгорнути харитативну діяльність для поширення самобутньости і помісности нашої Церкви в різних країнах українського поселення.

Тепер надходить черга на остаточну будову дому централі «Святої Софії» в Канаді. Закликаємо всіх мирян доброї волі, яким дорогі візії й ідеї нашого Блаженнішого Патріярха, прийти з матеріяльною допомогою.

Тому прохаємо ввесь Божий Нарід:

  • складати свої пожертви в користь Товариства «Свята Софія». Грамоти будуть видані на більші суми від $500;
  • стати Добродіями «Святої Софії» — заявляти свою готовість зложити $250 — річно для Товариства;
  • пам’ятати у своїх заповітах про записи для «Святої Софії» в Канаді.

На грошові пожертви будуть видані посвідки для відтягнення від доходового податку (реєстраційне число: 0558247-47-13).

Всі пожертви прохається надсилати на адресу: St. Sophia Religious Assn of Ukrainian Catholics 85 Lakeshore Road St. Catherines, Ont. L2N 2T6 Canada

В наступних днях після загальних зборів о. д-р Іван Дацько подав обширніші інформації про Блаженнішого Патріярха Йосифа і Товариство «Свята Софія» на українській телевізійній і радієвій програмах у Торонто.

Всі члени висловили свої почуття вірности й повної підтримки особи і великого діла Блаженнішого Патріярха нашого Йосифа.

28 квітня, 1984 р.Б.
Ст. Катерино, Онтаріо Канада

Поділитися: