Настільна книга

В минулому році в числі /2-3/ Богаслужбових і Богомільних писань Верховного Архиєпископа Митрополита їх Блаженства Кир Йосифа Кардинала Сліпого, появився в розпродажі КАТЕХИЗМ христіянської віри для молоді і старших. У вступному слові Кардинала Йосифа, Верховного Архиєпископа читаемо:

На бажання наших Преосвященних Владик, Духовенства і вірних видаємо за нашою апробатою Катехизм для всіх українських вірних, щоб тим піти назустріч великій духовній потребі нашого народу. В основу Катехизму лягла, видана Галицьким Митрополитом, книжка «Божа Наука». Вона була перероблена і доповнена деякими нашими Владиками і священниками, світськими та монахами. Рівнож примінено її в головній мірі до постанов II Ватиканського Собору.

Це видання Катехизму своїм опрацюванням, як також зовнішнім оформленням являється найкращим, яке ми будь-коли мали. 238 сторін друку на дуже доброму папері, 16 цілосторінкових кольорових знимок,… 40 малих, також кольорових, ілюстрацій Старого й Нового Завіту дають дитині спромогу краще запам’ятувати події Св. Писання.

Ввесь катехизмовий матеріял /Старий і Новий Завіти/ чудово розміщені у рамках 12-ти членів Символа Віри.

Крім цього, додано щоденні молитви й катехизмову частину, як також 16 сторінок літургічних пісень у честь Ісуса Христа, в честь Господа Бога в честь Святого Духа, в честь Божої Матері, коляди, Христос Воскрес, пісня в честь св. Йосафата й молитва за Україну.

***

Сповнім бажання нашого Первоієрарха Української Католицької Церкви: «Нехай Боже благословення спочине на дітях і батьках, що будуть вчитуватися і кріпитися наукою цієї книжки, і нехай вона стане, побіч Св. Письма настільною книгою в домі кожного Українця».

Шліть замовлення на Катехизм на адресу:

Rev. Bohdan Smyk
1104 State St.
Utica, N. Y. 13502

Ціна $3.50. За зворот коштів пересилки будемо вдячні.