Не дзеркальна відповідь

Ще зовсім недавно українці гарячково думали над тим, яку гідну відповідь варто дати полякам на чергову ескалацію конфлікту щодо «Волинського питання», щодо героїв УПА: чи нищити пам’ятники польським воякам на українській території у відповідь на розбиття наших пам’ятників на польській землі? Чи приймати «дзеркальні» закони? Реагувати – зле, не реагувати – теж недобре… Свій варіант виходу з цього замкненого кола нещодавно запропонував Український католицький університет і представив його як програму-дослідження «Жертви українсько-польського протистояння 1939 – 1947 років». Її презентація відбулася 26 квітня 2018 року в Києві.

На нашу думку, варто ознайомитися із суттю цього проекту, адже він є не просто черговим академічним дослідженням, його фундаменти – духовні, сконцентровані на пам’яті про конкретну людину.

Повністю статтю читайте у друкованому варіанті журналу

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Свіжий номер

4 (474) 2019 2019-4-obklad-w