Несподівано відійшли у Божу вічність два члени Управи Відділу Українського Патріярхального Товариства в Сиракюзах

Усе частіше й частіше бачимо й читаємо, що відходять від нас наші активні громадяни. Рідшають колони наших громадських діячів, а, на превеликий жаль, їхні місця, дуже часто, залишаються порожніми. Їх тяжко заступити. Адже вони були люди, які від початку свого життя, аж до самої смерти, носили шматочок України у своєму серці. Вони мріяли про неї. Таких людей не заступить уже наше молоде покоління. Ми навіть не можемо вимагати від них такої любови, яку ми носимо у наших серцях. Бо і тим з нас, які виїхали з рідного краю, будучи ще дітьми, українська земля влила в душу щось чудового — любов до неї. Цієї любови вона не в силі влити тим, які народились поза її межами. І тільки ті, які ще в колисці відчули на собі подих рідної української землі, можуть всією душею і всім серцем збагнути слова пісні:

Україно кохана, у садах і курганах,
Я твоєю любов’ю буду ввік дорожить.
Кров твоя в моїх жилах, ти дала мені крила,
І без тебе на світі, ох, як важко прожить.

Цих кілька слів нехай буде жменькою квітів на могили двох членів управи Відділу Українського Патріярхального Товариства в Сиракюзах, Нью-Йорк, які відійшли від нас назавжди.

Помер несподівано, перебуваючи у місцевому шпиталі, Микола Ґоджак, уродженець села Котузів, повіт Підгайці. Дуже активний діяч української сиракюзької громади. Довголітній голова Відділу ООЧСУ, член управи Українського Народнього Дому, голова, соліст і член хору «Сурма», довголітній член управи Відділу Українського Патріярхального Товариства, який завжди був готовий до праці.

Відійшов раптово й передчасно, перебуваючи на вакаціях в Антіґва, Богдан Тим’як, уродженець села Глиняни, коло Львова. Бувший член Української Дивізії «Галичина». Довголітній член управи Відділу Українського Патріярхального Товариства в Сиракюзах, який не відмовлявся від праці, хоч за останніх кілька літ його серце не дозволяло йому на ніякий неспокій. Замість квітів на могилу бл.п. Богдана Тим’яка Відділ зібрав дві тисячі двадцять долярів на Патріярший Фонд.

Управа Відділу Українського Патріярхального Товариства складає щирі співчуття дружинам, дітям, внукам і рідні покійних своїх членів.

Д-р Галина Клюфас, голова Відділу

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Свіжий номер

2 (477) 2020 2-2020-internet-web