Отче наш!

«Ти, що на небесах єси…»

Поглянь на нарід і поможи бути в покорі, в мирі йому, у своїй хаті на славу Твою. Ти вислухав його молитов, бажану волю йому повернув. Збережи його від гріхів, щоб пішов слідами своїх дідів.

«Нехай святиться ім’я Твоє…»

У серцях мого народу, за доброту, ласку і свободу. За звільнення з неволі народу. Ти обдарував наш народ найкращим місцем на землі, нехай навіки буде вдячний Тобі.

«Нехай прийде царство Твоє…»

Допоможи, Боже, щоб Твій Закон весь світ прийняв, та після нього в житті поступав. Закон любови, пошани і доброти, щоб усі жили, як справжні у Христі брати. Так, Боже, нам поможи.

«Нехай буде воля Твоя…»

Хай запанує вона, воля Твоя, на всій землі, де лиш сотворіння живі. Поможи народові пізнати Тебе. Бога Отця, що сотворив усе. Нехай слава буде Тобі, за досконалість світу, красу землі. Людина хай стане, на все така, як того бажає воля Твоя.

«Хліб наш насушний, дай нам…»

Всесильний Боже! У Тебе вся сила над світом і людьми, то ж поможи людині прославляти Твоє Ім’я, на славу Господню і ближнього добра.

«Прости провини наші, як і ми…»

Боже милосердний! Людина через недосконалість свою, робить помилки в життю, то ж дорогу їй вкажи, як вона має до мети своєї іти, оминаючи гріхи.

«І не введи нас у спокусу, але визволи…»

Немислиме, щоб Божа доброта, звела людину до гріха! То знає вона сама і просить Бога Отця за звільнення її від гріха. На віки хай буде воля Твоя!

О. Мотиль