Озон Парк вшанував жалібними сходинами св. п. Патріярха Йосифа

Блискавкою облетіла вістка цілу українську діяспору, що 7 вересня 1984 року в Римі відійшов з цього світ наш духовний Батько і Глава УКЦеркви Патріярх Йосиф.

Українське Патріярхальне Товариство, Відділ в Озон Парку в неділю 9 вересня 1984 року влаштував жалібні сходини. О год. 10-тій рано отець крилошанин Л. Мудрий відправив Службу Божу та Панахиду за душу св. п. Патріярха Йосифа. По Службі Божій і Панахиді усі присутні зайшли до церковної залі, де голова Патріярхального Т-ва Роман Крупка в короткім слові начеркнув сильветку св. п. Патріярха Йосифа, як незламного борця за свою Церкву і народ. Він був символом для сучасників і орієнтаційною постаттю для майбутніх поколінь. Опісля о. крилош. Л. Мудрий подав життєвий шлях Патріярха Йосифа, котрий був вкритий терням та різними перешкодами в боротьбі за належні права нашої Церкви. Він залишив невмирущу ідею — змагати дальше за визнання існуючого нашого патріярхату.

На закінчення о. крил. Л. Мудрий попросив усіх присутніх встати та однохвилинною мовчанкою вшанувати пам’ять св. п. Патріярха Йосифа, а піснею «Вічная Пам’ять» закінчено жалібні сходини.

Василь Захарчук