Папа Іван Павло ІІ затвердив рішення й постанови Синоду ієрархії Української Католицької Церкви*

(УПБ, Рим). — Державний Секретар Римського Апостольського Престолу і Префект Ради для Публічних Справ Церкви Кардинал Августин Казаролі своїм письмом ч. 1222/ 84 з 25 лютого 1984 р. повідомив Блаженнішого Патріярха Йосифа, що Святіший Отець Папа Іван Павло II затвердив рішення і постанови Синоду Ієрархії Української Католицької Церкви, який відбувся у Ватикані в днях 30 січня до 12 лютого 1983 р.

До листа залучено текст Статуту Синоду Ієрархії УКЦеркви, який Папа затвердив «ад експеріментум» на сім літ, і в якому, між іншим, сказано, що синод слід скликати «раз на три роки, або, в разі потреби, частіше». До Статуту включено «Правильник перевірки листів кандидатів та їх вибору на єпископські призначення.

Блаженніший Патріярх Йосиф розіслав всім Владикам УКЦеркви копії згаданого листа і залучників, як також передав усе Секретаріятові Синоду.

Рішення й постанови цього Синоду, як рівно ж його статут і згаданий Правильник будуть своєчасно опубліковані у «Благовіснику» Блаженнішого Патріярха Йосифа.

* Передруковано з «Вістей з Риму» за березень 1984.