Патріярший фестин у Бофало

Радіомовлення панства Шарванів, прикладних громадян, упродовж місяця травня заохочувало українців міста Бофало та околиці до участи в патріяршому фестині, що його влаштувало дня 5-го червня 1977 р. Т-во за Патріярхальний Устрій Помісної УКЦеркви. І хоча метеорологи американських радіових станцій у суботу, 4 травня ц. р. передсказували бур’ю, а в найкращому випадку цілоденний дощ, то неділя 5-го червня була напричуд гарна, суха і соняшна. Фестин відбувся на парафіяльній православній площі з участю около триста учасників, старших і молоді, при звуках української орхестри, в дружній атмосфері. Різні виграші, добірний буфет і так-би мовити старокрайова родинна атмосфера панувала на фестині.

Управа Відділу Т-ва за Патріярхальний Устрій Помісної УКЦеркви в Бофало докладала великих старань, щоб фестин удався і щоб усі учасники були задоволені. Так і сталося. Голова Відділу Інж. Пікас привітав на фестині присутніх гостей, а саме: містоголову Українського Патріярхального Світового Об’єднання Інж. С. Тимяка з Пітсбурґу та Др. В. Дацька зі Ст. Кетрін — секретаря УПСО та В. Качмара — голову К. Управи Т-ва за Патріярхальний Устрій Помісної УКЦеркви в ЗСА. В. Качмар виголосив промову про сучасну ситуацію нашої Церкви та про необхідну єдність наших владик, священиків і мирян нашої Церкви під проводом Патріярха Отця Йосифа.

Весь прихід з фестину Управа відділу Т-ва Помісної УКЦеркви призначила на патріярший фонд. У часі фестину учасники набували різні видання про нашу Церкву, які були приміщені на окремому стенді. Зразковий порядок на фестині свідчив про культуру його всіх учасників.

Свіжий номер

5 (492) 2022 OBKLADYNKA_sajt