Перевидали цінну книжку Константини Малицької

Заходами українських працівників літератури для дітей і молоді та завдяки щедрому меценатству пані Марії Крижанівської із Рочестеру, США, та її синів появиться нове видання знаменитої збірки легенд Константини Малицької (Віри Лебедової) — «ГАРФА ЛЕЇЛІ».

Оце вже третє видання цієї незвичайно вартісної, із мистецького погляду, книжки. Вона прикрашена ілюстраціями-дереворитами відомого мистця Юрія Кульчицького. Авторка — відома письменниця, перекладач та виховниця численних поколінь української молоді, зуміла переказати біблійні теми, овіявши їх теплом та красою, такими приманливими для молодого читача. Вони й залишаються понадчасовою вартістю. А в нашу пору вони особливо потрібні дітям на Україні, яких надто довго виховували насильно в дусі їдкого атеїзму. Тому й велика частина накладу цієї книжки йде прямо із друкарні М. Баб’юка в Рочестері — через агенцію «Сейбер-Світло»— в Україну, до розпорядимости наших Церков.

Але частина залишається і в західньому світі та жде молодого читача. Час особливо догідний — бо ось недалеко гостина святого Миколая та Різдво — час дарувань. Тому й просимо звернути окрему увагу на це нове видання — наших батьків, парафії, книгарні, школи, відділи наших жіночих — а зокрема прицерковних організацій, як теж проводи молодечих організацій. Кожна книжечка, закуплена тут, оплачує пересилку книжечки для якоїсь дитини в Україні чи в інших країнах, де бракує не те що книжки, але нераз і шматка хліба…

Ціна книжки — $4.50. Можна замовляти її в книгарні «АРКА-ЗАХ1Д»— Торонто, Онт, Канада, вул. Блур (Блоор) 2282-Вест М6С 1Н9.

Богу дякувати, ще не перевелися у нас щедрі меценати, але справа нас усіх — запевнити успіх їх доброму ділу!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Свіжий номер

2 (477) 2020 2-2020-internet-web