Події в Тернополі і у Львові

Тому два роки в Тернополі комсомольці підложили бомбу під церкву. Бомба експлодувала, але не зробила великої шкоди. У Львові зроблено з церкви ресторан. Церква знаходиться на вул. Зиблікевича, тепер Івана Франка. Духовна Семінарія у Львові, знищена під час війни, зараз стоїть, ще й вежа з годинником. Церква на Руській вул. вже від довшого часу в ремонті. Ставропігія також зачинена. Вірменський костел в ремонті. Церква св. Юра відкрита. На Богослуженнях переважає людність зі сходу. Не бракує агентів. На Краківській вул. церква гарно прикрашена вишивками; там ходять переважно галичани. Я стрічав тих, які були на Сибіру. Латинські костели всі закриті, крім катедри на Галицькій вул. На Городецькій вул., ріг Льва Сапіги, хтось хотів зняти хрест з вежі з костела, впав і забився. Зараз цей костел дуже опущений. На Янівській та Городецькій вулицях з костела зроблено склад меблів.

Львів в центрі міста не змінився. Зате дуже розбудувався за Стрийською Рогачкою так званий Новий Львів, де живе російська адміністрація.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Свіжий номер

2 (477) 2020 2-2020-internet-web