Свіжий номер

2(502)2024

Час ставати сильнішими

Стати автором

Подяка панству Іванні і Ярославу Климові

Редакція журнала «Патріярхат» почувається до милого обов’язку скласти щиру подяку панству Іванні і Ярославові Климові за їх довголітню дбайливу й віддану коректорську працю та за допомогу п. Ярослава у редакційній праці журнала «Патріярхат». Хай цих кілька слів щирої подяки будуть виявом нашої вдячности.

Складаємо подяку з приводу того, що панство Клими перенеслись з Нью-Йорку, де вони прожили від початку приїзду до США, в околицю Гартфорду, Конн., де живе їх дочка Зірка і їх внуки. Ця зміна місця прожитку панства Климів внесла маленьку декомпозицію у праці редактора, а також у праці відділу УПТ-ва в Нью-Йорку. При цьому варто згадати, що панство Клими були активними в громадському житті метрополії Нью-Йорку, а зокрема у патріярхальному русі . На жаль, їх відсутність буде помітною.

У неділю, 11 вересня 1994 p., заходами управи відділу УПТ-ва в Нью-Йорку відбулась спонтанна зустріч членів Товариства і знайомих панства Климів при склянці вина та перекусці. Голова управи відділу УПТ Юрій Малаховський висловив кілька слів подяки за віддану працю панства Климів для Патріярхального Товариства. В такій дружній атмосфері висловлювали свої думки признання для панства Климів Оксана Луцька, д-р Ярослав Падох підкреслив його працю в адміністрації НТШ та Стрийському Збірнику. Олександер Пришляк сказав кілька теплих слів як голова Крайової управи. Д-р Богдан Коваль від земляцтва стриян за його допомогу у виданні стрийських Збірників, хоч Ярослав Клим не є стриянином, але пристав до стриянки пані Іванни. Микола Галів дякував в імені редакції журнала «Патріярхат» і адміністрації НТШ. Пані Марія Лозинська, як землячка з тої самої місцевости — Копичинець — кількома теплими словами розкрила всі «таємниці» Ярослава. Д-р Мирослав Прокоп розказав свої спостереження з довголітньої спільної співпраці у революційно-підпільному житті. На закінчення із зворушенням спокійно і влучно подякував усім за таку милу несподіванку, теплі слова признання і доповнив те, що треба було ще підкреслити. На закінчення панству Климам заспівали «Многая Літа».

Слід відмітити і підкреслити, що відсутність Іванни і Ярослава Клима найбільше відчує журнал «Патріярхат», зокрема його редактор Микола Галів і канцелярія НТШ. На новому місці бажаємо панству Іванні і Ярославові Климові спокійного та в кріпкому здоров’ї життя та успіхів у Ваших плянах. Щасти Вам Боже!

Редакція 

Поділитися:

Популярні статті