Помер Борис Головінський

На 72 році життя, 6 березня 1982 р. в Нью-Йорку — Озон Парк, помер світлої пам’яті Борис Головінський. Покійний був прикладним і відданим членом Відділу Українського Патріярхального Т-ва в Озон Парку, був чесною і шляхетною людиною, українським патріотом і взірцевим громадянином. Борис Головінський народився в Підгайцях у родині старого українського міщанського роду. Батьки йому дали глибоке релігійне і національне виховання. В час німецько-польської війни в 1939 році, як вояк польської армії, був важко поранений. Йому пощастило вилікуватись з поранення і повернутися до Підгаєць. Тут працював, як урядник у міській управі, а поруч з тим брав активну участь в українському зорганізованому житті. Покійний належав до осіб, яких Господь обдарував його гарним голосом і тому був активним членом чоловічого хору у Підгайцях. В час перебування в таборах в Німеччині також брав активну участь в громадському житті і належав до хору. З Німеччини переїхав до США і постійно жив у Нью-Йорку. Тут працював і вдержував родину та крім цього брав активну участь у нашому громадському житті, як також піддержував його фінансово. Покійний виховав дочку Мирославу і сина Юрія. Він належав до скромних, працьовитих і шляхетних людей. Покійного Бориса Головінського прощав в імені Українського Патріярхального Т-ва голова Відділу в Озон Парку Роман Крупка.

Хай Йому гостинна американська земля буде легкою. Доні Мирославі та синові Юрієві, як також ближчій і дальшій родині складаємо глибоке співчуття.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Свіжий номер

2 (477) 2020 2-2020-internet-web