Помер д-р Всеволод Клюфас

Смерть д-ра Всеволода Клюфаса, який помер 28 серпня 1982 р. на 76 році життя, є болючою втратою не тільки для його найближчої родини: дружини, синів, внучки, сестер, братів та ближчої й дальшої родини, але також для української громади, а в тому для зорганізованого мирянського руху.

Всеволод Клюфас був активним членом Українського Патріярхального Т-ва і передплатником журнала «Патріярхат», що його підтримував не тільки морально, але й матеріяльно, складаючи щедрі пожертви на пресовий фонд журнала. Покійний був прикладним християнином, відданим українським патріотом та працьовитою й чесною людиною.

Покійний Всеволод залишив у смутку дружину Софію, синів Олега з дружиною і донею Андреєю, Богдана з дружиною, сестер — Любу Масевич, Дозю Савицьку з дружиною і Марту Доберчак з родиною і братів — Ореста, Мирослава, Омеляна і Святослава з родинами. В родині Клюфасів, на протязі короткого часу, це вже третя з черги болюча втрата. Дружині, синам, внучці, сестрам, братам з їх родинами складаємо наше глибоке співчуття. За душу покійного Всеволода занесім наші щирі молитви. Хай йому гостинна американська земля буде легкою, а пам’ять про нього залишиться між нами.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Свіжий номер

2 (477) 2020 2-2020-internet-web